ELSA Plzeň nahlédla s plukovníkem Dvořákem do kriminalistiky 21. století

Jaké jsou nové trendy v kriminalistice 21. století? Jak funguje organizační struktura Policie ČR, místní, věcná a funkční příslušnost policejních orgánů? A jaký vliv má rozvoj komunikačních technologií na probíhající vyšetřování? Nejen na to odpověděl kriminalista z Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje Zbyněk Dvořák.

Ve čtvrtek 3. května si studenti ve Studijní a vědecké knihovně Plzeňského kraje mohli vyslechnout, jak funguje policejní orgán v trestním řízení přímo od náměstka ředitele krajského ředitelství pro službu kriminální policie a vyšetřování plk. Zbyňka Dvořáka.

Přednáška se kromě strukturálního rozdělení jednotlivých odděleních a jejich příslušností zaobírala i poklesem kriminality ve „skutečném světě“ a naopak jejím nárůstem v tom internetovém.

ELSA Plzeň děkuje všem návštěvníkům za účast a plukovníku Dvořákovi za přednášku. Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Studentské organizace

Pavel VEVERA

07. 05. 2018

Bavorský červený kříž ocenil lékaře z FZS za projekt přeshraniční spolupráce záchranářů