Přijďte diskutovat s rektorem Miroslavem Holečkem

Besedu v pondělí 14. května v sále beletrie Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje pořádá regionální klub Mladých konzervativců v Plzni.

Tématem setkání, jež začíná v 17 hodin, bude fungování Západočeské univerzity v Plzni, uplatnění jejích absolventů či problematika vysokého školství v České republice. Jak si stojí technické versus humanitní obory? Jak je to s financováním vysokých škol a jejich počtem? Chybět nebudou ani aktuální společenská témata. Prostor dostanou i dotazy z publika.

Rezervace na akci není nutná. Organizátoři však přivítají, pokud jim o své účasti dáte vědět na e-mail Plzen@konzervativci.cz.

Hana PRAŽÁKOVÁ

ZČU se připojila k Týdnu vědy a techniky Akademie věd ČR

Přednáška Veřejnost Věda

05. 11. 2018

Programátoři, pozor! Catalysts Coding Contest je opět tady.

Studenti Tisková zpráva Veřejnost

Fakulta aplikovaných věd

06. 11. 2018

Archeologové ze ZČU uskutečnili další výzkum bývalého koncentračního tábora v Letech