Přijďte diskutovat s rektorem Miroslavem Holečkem

Besedu v pondělí 14. května v sále beletrie Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje pořádá regionální klub Mladých konzervativců v Plzni.

Tématem setkání, jež začíná v 17 hodin, bude fungování Západočeské univerzity v Plzni, uplatnění jejích absolventů či problematika vysokého školství v České republice. Jak si stojí technické versus humanitní obory? Jak je to s financováním vysokých škol a jejich počtem? Chybět nebudou ani aktuální společenská témata. Prostor dostanou i dotazy z publika.

Rezervace na akci není nutná. Organizátoři však přivítají, pokud jim o své účasti dáte vědět na e-mail Plzen@konzervativci.cz.

Hana PRAŽÁKOVÁ

10.05.18

Počet sdílených koloběžek vzroste

21.05.18