Katedra výtvarné výchovy a kultury zve na výstavu pedagogů umění a osob spřízněných s katedrou

Výstava s názvem Umoped - srdcesvět, jež probíhá u příležitosti 70. výročí založení Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, bude k vidění od 5. do 30. června v Galerii Evropského domu na náměstí Republiky. Vernisáž proběhne 7. června  v 18:30 hodin.

Po dobu trvání výstavy bude na katedře výtvarné výchovy a kultury v budově fakulty na Klatovské třídě 51 probíhat doprovodný program. Zájemci se mohou těšit například na happening pro děti a rodiče či workshop zaměřený na tvorbu skleněného šperku.

Na výstavu pedagogů navazuje studentská výstava Umoped – náš krok vpřed (skrytá hrozba), která bude k vidění od 4. července do 22. srpna v Galerii Ve středu v Martinské ulici v Plzni.

Věra Uhl Skřivanová

16.05.18

Zámek Nečtiny zve na zámecké slavnosti

21.05.18