Zámek Nečtiny zve na zámecké slavnosti

Bohatým programem pro malé i velké návštěvníky ožije v sobotu 2. června zámecký park v Nečtinech.

„Zveme všechny zaměstnance i studenty Západočeské univerzity, vezměte své děti a přijďte relaxovat na zámek Nečtiny. Přenesete se do doby dávné, projedete se na koni nebo si vyzkoušíte střelbu z luku,“ láká k návštěvě akce vedoucí střediska Miroslava Jurčenková.

Pro děti navíc budou u příležitosti jejich Dne připravené atrakce jako skákací hrad, kolotoč, trampolína či zajímavé soutěže. Chybět nebude ani oblíbené malování na obličej či možnost vyrobit si vlastní meč. O doprovodný program se postarají vystoupení šermířů a sokolníka.

K tanci i poslechu zahraje místní kapela T. Bayer a spol. Pochutnat si budete moci na lahodném občerstvení. Akce začíná ve 13 hodin.

Hana PRAŽÁKOVÁ

21.05.18

Právnická fakulta buduje novou učebnu, je v ní i falešný krb

Fakulta právnická