Doktorandi FPE zvou na konferenci

Ve středu 20. června pořádají studenti doktorského studia Fakulty pedagogické 8. ročník Interdisciplinární studentské vědecké konference.
Konference se uskuteční v budově Fakulty strojní v areálu ZČU na Borech (místnost UV 115). Dopoledne vystoupí zvaní hosté, odborníci z oblasti didaktiky informatiky, moderních technologií ve výuce atd. Odpolední program bude patřit přednáškám doktorandů.

Mezi hosty je i doktor Brian Dorn z University of Nebraska at Omaha, který se zabývá vzděláváním v oblasti informatiky a přípravou učitelů informatiky základních a středních škol.

Všichni zájemci jsou srdečně zváni. Program, registraci a další informace naleznou na webu konference. Registrace je zdarma a probíhá do 17. června.

Lenka Benediktová

Na výstavě o diplomatovi Maxi Lobkowiczovi se podíleli i studenti FDULS

Studenti Veřejnost Výstava

14. 11. 2018