Zveme na čtvrteční koncert letních škol

Zahajovací koncert Mezinárodní letní jazykové školy a ArtCampu se odehraje ve čtvrtek 12. července od 19 hodin na schodech před univerzitní knihovnou v kampusu na Borech.

Na koncertě vystoupí studentské kapely Zastodeset a Together. Na místě bude možné koupit si občerstvení. Letošní program letních škol navíc obohatí i závěrečný koncert, na němž se 26. července od 19 hodin představí kapely Poitín a Buster Nixon. Jejich vystoupení se odehraje v přírodním amfiteátru u budovy Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara.
Zveme všechny milovníky dobré muziky, přijďte se pobavit a odreagovat!

Ústav jazykové přípravy

Barbora ULDRYCHOVÁ

Studenti učí studenty poskytovat první pomoc

Seminář Studenti