Na ZČU promovalo téměř dva tisíce absolventů

V letošním roce absolvovalo v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech 1848 studentů Západočeské univerzity.
Promoce je slavnostním uzavřením vysokoškolského studia a rituálem, při němž se na všechny náročné momenty studia může už jen vzpomínat, často i s úsměvem na rtech. Tuto událost sdílejí s čerstvými absolventy i členové rodiny a přátelé, a radost z úspěšně ukončené životní fáze je tak o to větší.

V tomto akademickém roce převzalo diplom na Západočeské univerzitě bezmála dva tisíce absolventů bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů. Více než tři sta z nich byli absolventi Fakulty ekonomické, 280 absolventů měla Fakulta filozofická, za níž v pomyslném žebříčku následuje Fakulta pedagogická s více než 230 absolventy.

Šárka Stará

19.07.18

Jiří Bezděk z Fakulty pedagogické byl jmenován profesorem

27.06.18