Web zářijových Dnů vědy a techniky ožil. Dozvíte se z něj, proč 1+1=1

Plzeňské náměstí Republiky a prostor před Západočeským muzeem zaplní v září tradiční akce pro malé i velké. Západočeská univerzita chystá na 14. a 15. 9. už třinácté Dny vědy a techniky, interaktivní výstavu, která návštěvníky pobaví a vzdělá zároveň.

Hlavním sloganem letošních Dnů vědy a techniky je na první pohled podivně vyřešený matematický příklad 1+1=1. Že je ale vyřešený správně, se dozvíte právě na webu akce. Kromě tohoto příkladu si můžete na stránce procvičit mozkové závity několika logickými úlohami nebo se podívat na seznam letošních expozic.

Stánky Dnů vědy a techniky budou na náměstí a u muzea na nápor návštěvníků připraveny po oba dva dny od 9 do 17 hodin. Vezměte své děti, své přátele, své známé a přijďte si vyzkoušet, že věda je zábava!

Pavel KORELUS

24. 08. 2018

Západočeská univerzita chce podpořit tvůrce porcelánu a keramiky

Spolupráce Tisková zpráva Veřejnost