Přednáškový klub zve na setkání s Radimem Jančurou

Podnikatel známý svými žlutými autobusy a vlaky zahájí novou přednáškovou sezonu na Západočeské univerzitě.

Přednáškový klub Západočeské univerzity se po letní pauze vrací s další akcí. Jeho organizátoři tentokrát zvou na setkání s Radimem Jančurou, významnou osobností ze světa českého byznysu.

Radim Jančura je známý především jako zakladatel značky RegioJet (dříve Student Agency) – známých žlutých autobusů i vlaků. Co ho motivovalo k podnikání? Jak začínal, jak vypadala autobusová doprava v Česku před nástupem žlutých autobusů a jak vypadá nyní? Jak zvládá konkurenční boj, jak se mu daří v železniční dopravě a co dělá ve svém volném čase?

Na tyto a mnohé další otázky odpoví Radim Jančura 31. října. Přednáška začne v 17 hodin v posluchárně EP-130 Fakulty elektrotechnické v areálu kampusu ZČU na Borech. Vstup je zdarma, stačí se pouze registrovat.

V minulosti už Přednáškový klub studentům univerzity nabídl setkání se sportovním komentátorem Robertem Zárubou, internetovým mystifikátorem Kazmou, zakladatelem kavárenské sítě CrossCafé Janem Janákem a dalšími. Záznamy najdete na webu klubu.

Pavel KORELUS

19. 10. 2018

Dvě největší letní školy ZČU se rozloučily koncertem

Další vzdělávání Koncert Veřejnost