Měním. Debatuji. Zrecykluji / Jeden svět

7. března, 10:00

Univerzitní kavárna Družba

Festival Univerzita Veřejnost

Využijte skvělou příležitost den před MDŽ směnit oblečení (SWAP) a doplňky a podpořte tak udržitelnější přístup k módě. Nesedí vám oblečení, které máte doma, nebo není podle poslední módy a přesto byste tento kousek ještě rádi nosili? Přijďte se poradit se zkušenou návrhářkou Šárkou Walterovou, jak si jej můžete sami upravit a vytvořit z něj něco jiného, nového, módního!

Vstup: volný
Určeno pro: studenti, veřejnost
Více informací na: https://www.facebook.com/events/366800980576611/

Během odpoledne se můžete také těšit na workshop UPCYKLACE oblečení, SLAM POETRY v podání Pí, Kroony a dalších a ŽIVÉ FIGURÍNY, které rozhodně budou mít co říci. Večer proběhne projekce tématického dokumentu „CO SE NENOSÍ“ a po něm DEBATA s Karolínou Čechovou, studentkou ateliéru Fashion Design, FDULS ZČU zabývající se upcyklací oděvů. Svojí činnost vám také představí iniciativa Food not Bombs Plzeň, která provozuje Veřejnou šatní skříň.

SUTNARKA podporuje a poprvé se také stane novým projekčním místem festivalu dokumentárních snímků o lidských právech Jeden svět v Plzni (22. - 29. 3.). V Moving Station bude po tuto dobu výstava prací vítězů soutěže Teendesign

Pavel KORELUS

07. 03. 2019, 10:00

12 May