V kampusu se bude opět závodit, blíží se Běh s rektorem 2019

Sport Univerzita Veřejnost

Oblíbená sportovní akce Západočeské univerzity je po roce znovu tady! Přijďte poměřit své síly ve štafetovém běhu s rektorem Miroslavem Holečkem.

Trasa dlouhá 1,5 kilometru, zdravé sportovní zápolení a bohatý doprovodný program od odpoledne až do večera. To vše se opět chystá na účastníka dalšího Běhu s rektorem – závodu v kampusu Západočeské univerzity v Plzni, na jehož start se v úterý 16. dubna postaví i rektor Miroslav Holeček.

V kampusu se bude sportovat už od 14 hodin, štafetový závod dvojic začne dvě hodiny poté, po běhu bude areálem ZČU znít hudba, bude se jíst i pít.

Registrace na Běh s rektorem je zdarma a zúčastnit se ho mohou studenti, zaměstnanci i kdokoliv ze široké veřejnosti. Stačí vyplnit registrační formulář.

Prvních padesát přihlášených běžců navíc po doběhu do cíle dostane pivo zdarma.

Více informací najdete v profilu facebookové události. Akci spolu se ZČU pořádá studentská organizace Campus Playground.

Běh s rektorem 2019:

14:00 start sportovních aktivit (míče, slackline, indoboard, frisbee, kanjam)
14:30 - 16:00 výdej startovních čísel
16:15 Běh s rektorem -  zahřívací kolo
16:20 Běh s rektorem - start závodu
17:15 vyhlášení soutěže O pohár rektora
17:30 vyhlášení výsledků Běhu s rektorem
17:40 koncert - Heřmanův kabinet
17:45 začátek pikniku a grilování, start doprovodných aktivit (parkour, bouldering, hřiště)
19:15 koncert - Jam of Soul
20:30 - 22:00 DJ Livity

Pavel KORELUS