Studenti práv zažijí týden workshopů pro rozvoj osobnosti

Další vzdělávání Studenti Studium

Od 1. do 4. dubna se mohou studenti Fakulty právnické těšit na atraktivní workshopy zaměřené na rozvoj jejich osobnosti.
Studentská organizace ELSA Plzeň zve na druhý ročník projektu ELSA Plzeň workshops! Týden plný workshopů pro rozvoj osobnosti. Letos se uskuteční ve spolupráci s BoostUp ZČUCareer centre a advokátní kanceláří White & Case.

Akce nabídne během čtyř dnů inspirativní setkání a besedy s odborníky na téma zaměřené na rozvoj takzvaných soft skills i na rozvoj celé osobnosti. Letošními tématy budou například příprava kvalitního životopisu, praktická příprava na pohovor, boj proti strachu, trémě i syndromu vyhoření, práce s argumentací, vyjednáváním a další.

Více informací najdete v profilu facebookové události. A pozor! Z důvodů přihlašování a přehlednosti budou organizátoři jednotlivé workshopy prostřednictvím událostí zveřejňovat postupně, jejich kapacita bude vždy omezena a vstupné dobrovolné.

Studentské organizace

Adam DOLEŽAL