Inteligentní specializace regionu 2019

29. května, 08:30

Parkhotel Plzeň, U Borského parku 31

Konference Spolupráce Zaměstnanci

Které obory jsou pro plzeňský region nejperspektivnější a zajistí mu místo na inovační mapě Evropy? Jak co nejlépe využít potenciál regionálních firem, škol a dalších institucí? Přijďte diskutovat na konferenci věnovanou inteligentní specializaci plzeňského regionu.

Vstup: volný (po předchozí registraci)
Určeno pro: zástupce škol, firem a institucí; odbornou veřejnost
Více informací na: http://www.inovujtevpk.cz/konference/

Dopolední část konference přinese ve třech půlhodinových příspěvcích bližší seznámení s tématem konference - ředitel Regionální rozvojové agentury Plzeňského kraje (RRA) Filip Uhlík přiblíží pojem inteligentní specializace, analytik Pavel Beneš seznámí s poznatky, které přineslo výhodnocení silných stránek a rozvojových předpokladů Plzeňského kraje, a Jan Naxera představí témata s významným předpokladem pro spolupráci mezi výzkumem a praxí.
Odpoledne bude prostor vymezen pro tematické panely, které budou zaměřené na oblasti: Technologie pro byznys, Chytrý region a Inovace pro život.
Pro účast na konferenci je potřeba se přihlásit prostřednictvím registračního formuláře, a to nejpozději do 22. května.
Veškeré podrobnnosti najdou zájemci na webových stránkách konference.
Konference se koná pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda, primátora města Plzně Martina Baxy a rektora Západočeské unverzity Miroslava Holečka.

Šárka Stará

29. 05. 2019, 08:30