Jednatelé německých firem se seznámili s plány ZČU

Seminář Spolupráce Univerzita

Na Západočeské univerzitě v Plzni se setkali jednatelé německých firem působících v regionu v rámci platformy Science & Industry.
Západočeská univerzita hostila v pondělí 24. června pravidelné setkání jednatelů zhruba 20 německých firem působících v regionu v rámci platformy Science & Industry. Setkání se uskutečnilo ve spolupráci s Průmyslovou a obchodní komorou Regensburg (IHK Regensburg) a prorektorka pro internacionalizaci ZČU Dita Hommerová při něm představila zúčastněným aktuální stav internacionalizace na ZČU, dále pak své cíle pro následující období.

Prorektorka Dita Hommerová následně zástupce firem seznámila s Dlouhodobým záměrem ZČU 2016–2020 a avizovala potřebu spolupracovat v rámci platformy se zapojenými podniky na přípravě nového dlouhodobého záměru ZČU. První impulsy vzešly již během samotného jednání a další budou obsaženy v souhrnném písemném prohlášení, které IHK Regensburg v zastoupení firem předá vedení univerzity v nejbližších dnech.

Pavel KORELUS

28. 06. 2019

Fakulta zdravotnických studií připravila sérii edukačních videí

Další vzdělávání Studenti Studium