Mezinárodní letní jazyková škola a ArtCamp zvaly na koncert před knihovnou

Další vzdělávání Univerzita Veřejnost

Podívejte se na fotografie ze zahajovacího večírku dvou největších letních škol Západočeské univerzity v Plzni.
Kapely Cajk a Garyho Hausbot hrály všem, kteří se ve čtvrtek 11. července zúčastnili tradičního zahajovacího večírku dvou největších letních škol Západočeské univerzity. Mezinárodní letní jazyková škola i mezinárodní letní škola umění ArtCamp zvaly nejen své studenty na koncert k budově Univerzitní knihovny, kde večírek začal úderem 19. hodiny.

Mezinárodní letní jazyková škola se letos koná potřicáté, ArtCamp si připomíná 15. ročník. Obě školy trvají tři týdny a stejně jako zahajovací večírek je tradicí také večírek závěrečný, který se uskuteční 25. července od 18.30 hodin u zikkuratu před Fakultou designu a umění Ladislava Sutnara. Od 18.30 hodin tam vystoupí sbor, jenž dal tým Mezinárodní letní jazykové školy dohromady u příležitosti letošního výročí, a po něm kapely Hibaj a Tabasker

Více o letních školách čtěte zde.

Pavel KORELUS

14. 07. 2019

ZČU připravuje nový strategický záměr

Studenti Univerzita Zaměstnanci