Dny otevřených dveří pokračují i na konci ledna

27. ledna pozve zájemce do svých prostor fakulta aplikovaných věd a fakulta právnická.

Fakulta aplikovaných věd zpřístupní od 8.30 do 14 hodin řadu laboratoří, ve kterých návštěvníci uvidí například počítačově řízené robotické modely či plazmová zařízení pro přípravu tenkovrstvých nanostrukturních materiálů s unikátními vlastnostmi. Pracovníci fakulty představí mimo jiné i automatického pseudo-pilota pro řízení letového provozu, vyhledávání ve dvojjazyčném audiovizuálním archívu výpovědí svědků holokaustu nebo robotickou ponorku na diagnostiku potopených objektů. Zájemci budou moci zavítat do výzkumného centra NTIS či do Centra logických her, kde si můžou zpříjemnit den při hraní deskových a logických her. V kongresovém sále US 217 se v 9 a v 11 hodin dozvědí bližší informace o přijímacím řízení, možnostech studia a uplatnění absolventů.

Uchazeči o studium fakulty právnické se můžou vydat od 10 do 14 hodin do budovy v Sadech Pětatřicátníků 14. V posluchárně PC 408 pro ně budou připraveny informace o studiu a několik odborných přednášek, kterých se zhostí emeritní ústavní soudci Stanislav Balík a Vlasta Formánková.

Přehled všech termínů dnů otevřených dveří najdete zde.

Kamila Kolářová

21. 01. 2016