Na druhý ročník International Day Plzeň lákali i Vandráci Pavel Liška a Honza Révai

Přednáška Studenti Univerzita

Více než 350 účastníků zaplnilo DEPO2015 na akci International Day, kterou pořádala třetí listopadovou středu International Office ZČU.

Hlavními hosty letošního ročníku International Day byli Pavel Liška a Honza Révai alias Vandráci, kteří povyprávěli vtipnou formou o svých cestách Střední Amerikou. Na akci nechyběli ani zástupci zahraničních partnerských univerzit, kteří přiblížili studium na dané instituci - jmenovitě Furtwangen University, Friedrich-Alexander University Erlangen-Nürnberg, University of Applied Sciences Zwickau, Harz University of Applied Science, Hof University of Applied Sciences, OTH Amberg-Weiden (Německo) a Vilnius College of Design (Litva).

Návštěvníkům se představily také součásti ZČU a studentské organizace, jejichž činnost s mobilitami úzce souvisí.

International Day uzavírali zahraniční studenti, kteří aktuálně studují na ZČU - zábavnou a zajímavou formou přiblížili svoji zemi a kulturu, prezentaci završila ochutnávka typického národního jídla.

V rámci International Day také probíhaly soutěže o letenku či jazykový pobyt, jazykový kurz na Mezinárodní letní jazykové škole, vybavení na cestování od společnosti Hudy a další hodnotné ceny.

Akce International Day proběhla za podpory projektu ESF Západočeské univerzity v Plzni, registrační číslo CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002287.

Vandráci

prezentace OTH Amberg Weiden

předávání ceny za fotosoutěž

předávání ceny MLJŠ