Využití internetových aplikací ve výuce na VŠ

06 December

6. prosince, 09:00

budova FPE, Klatovská 51, místnost KL 305

Další vzdělávání Seminář Zaměstnanci

Vidíte často při výuce studenty nalepené na mobilních telefonech? Chcete zatraktivnit svoji výuku pro mladší generace? Rádi byste se orientovali v aplikacích určených pro výuku? Zveme vás na kurz Využití internetových aplikací ve výuce na VŠ.

Vstup: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Martin Merta, merta@rek.zcu.cz
Více informací na: https://czv.zcu.cz/Kurz/esf15-004/

V kurzu se podíváme na silná a slabá místa využití mobilních a internetových aplikací pro podporu výuky na vysoké škole. "Představíme vám výběr toho nejzajímavějšího, co je pro vysokoškolské využití k dispozici. Pomůžeme vám vyznat se v nepřeberném množství aplikací pro podporu výuky a nastíníme si možnosti využití mobilů, tabletů a projekce při prezentaci elektronického obsahu," zve lektor Václav Duffek, který vás kurzem provede spolu s Janem Krotkým. Přijďte si vyzkoušet možnosti využití mobilů, tabletů a projekce při přednáškách a cvičeních na vysoké škole.

Kurz pořádá oddělení Celoživotní a distanční vzdělávání a je zdarma, je však nutné se přihlásit.

Mgr. Jan Krotký, Ph.D. pracuje na katedře matematiky, fyziky a technické výchovy na Fakultě pedagogické Západočeské univerzity v Plzni. Mgr. Václav Duffek je odborným asistentem v Centru biologie, geověd a envigogiky na Fakultě pedagogické Západočeské univerzity v Plzni.

Jakub Truneček

06. 12. 2019, 09:00

28 January

UL 601 (budova Fakulty strojní) Univerzitní 22, Plzeň