English Conversation Club

29. ledna, 18:00

Kulturka ZČU, Sedláčkova 19, Plzeň

Studenti Veřejnost Zaměstnanci

Přijďte si popovídat v angličtině! Come and practise your English!

Vstup: volný
Určeno pro: studenti, veřejnost, zaměstnanci
Kontakt: Daniela Lukavská
Více informací na: http://bit.ly/3a3IHr9

Konverzační klub je pro všechny zájemce, kteří si chtějí užít fajn podvečer, procvičit si svoji angličtinu a seznámit se s novými lidmi. V malých skupinkách si povídáme na dané téma, proto má každý možnost mluvit co nejvíce. Konverzační klub je vždy ve středu od 18:00 – 19:00 hod. na dvou místech, která se pravidelně po týdnu střídají. Obě dvě místa jsou v centru Plzně blízko sebe, takže když náhodou přijdete na špatné místo, během pěti minut jste na správném. Mrkněte na rozpis!

KULTURKA Západočeské univerzity v Plzni, Sedláčkova 19, Plzeň
ANGLICKÁ KNIHOVNA Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, náměstí Republiky 12, Plzeň

Na setkání se těší Americké centrum US Point!
---------------------------------
English conversation club is for everybody who wants to have fun, practice English and meet new friends. We discuss a topic in small groups so that everyone can speak English as much as possible.
The club is on Wednesdays 6-7 p.m. in two different venues changed every week. Both places are in the Pilsen city center, so if you happen to come to the wrong place, the good one is within 5 minute walking distance. Check the program!

Venues:
KULTURKA Západočeské univerzity v Plzni, Sedláčkova 19, Plzeň

American Corner US Point is looking forward to meeting you!

English Conversation Club

Daniela Lukavská

29. 01. 2020, 18:00

25 September