Motivace studentů na vysoké škole

25 March

25. března, 09:00

UL 601 (budova Fakulty strojní) Univerzitní 22, Plzeň

Další vzdělávání Seminář Zaměstnanci

Trápí vás nízká motivace vašich studentů? Rádi byste se naučili univerzálně motivovat? V kurzu Jiřího Plamínka se dozvíte vše o motivaci (nejen) studentů na vysoké škole.

Kontakt: Martin Merta, merta@rek.zcu.cz
Více informací na: https://czv.zcu.cz/Kurz/motivace-studentu-na-vysoke-skole/

"Vysoká studijní neúspěšnost trápí většinu kateder a jedním z faktorů, který ji ovlivňuje, je odhodlání studentů školu dokončit. Motivace je královskou disciplínou vedení a ovlivňování lidí. Je trvanlivější alternativou ke stimulaci a důstojnou alternativou k manipulaci a jiným násilným nástrojům," říká lektor kurzu Jiří Plamínek. Výukový program se zabývá příčinami motivace a demotivace studentů na vysoké škole a umožní pochopit, že demotivace často pramení z pouhých nedorozumění a vztahových poruch. "A zároveň ukáže univerzální nástroj motivace, který platí pro všechny lidi bez rozdílu, totiž nutnost chovat se ke každému jinak, v souladu s jeho zájmy a osobností," dodává. Kurz Motivace studentů na vysoké škole nabídne jednoduchý způsob, jak pochopit lidské motivy, a konkrétní návody, jak na lidi působit podle jejich zájmů a osobností.

Kurz Motivace studentů na vysoké škole je zdarma, je však nutné se předem přihlásit.

Jakub Truneček

25. 03. 2020, 09:00

26 February
Studenti Studium Univerzita