Rozhodni se pro ZČU, vyzývá uchazeče o studium nové video

Studium Univerzita Veřejnost

Propagační spot představuje Západočeskou univerzitu a také Plzeň jako univerzitní město.

Rozhodni se pro ZČU, to je název i motto nového propagačního videa, které Západočeská univerzita zveřejnila minulý týden u příležitosti aktuálních dnů otevřených dveří.

Téměř dvouminutový spot cílí na uchazeče o studium a ujišťuje je, že v životě na ně sice čeká řada nejrůznějších voleb, ale studovat na Západočeské univerzitě bude to správné rozhodnutí.

Spot vznikl ve spolupráci s plzeňským magistrátem a kromě toho, co studentům nabízí přímo univerzita, představuje rovněž Plzeň jako univerzitní město bohaté na kulturu, sport nebo zábavu. Hlas, který k uchazečům promlouvá, patří šéfovi souboru muzikálu plzeňského Divadla J. K. Tyla Lumíru Olšovskému.

Video koluje po sociálních sítích, líbí se uživatelům instagramu i facebooku, kde navíc v komentářích rozhodnutí pro ZČU doporučují také současní studenti ZČU i naši absolventi.

Pavel KORELUS

27. 01. 2020

Představujeme Etický kodex ZČU (1)

Studenti Univerzita Zaměstnanci