Online Book Club: Percy Jackson & the Olympians

30. dubna, 18:00

online (registrace nutná)

Studenti Veřejnost Zaměstnanci

Jsi knihomol tělem a duší? Do you love reading books?

Vstup: volný
Určeno pro: studenti, veřejnost, zaměstnanci
Kontakt: Daniela Lukavská
Více informací na: https://bit.ly/2XG3zB6

I náš Book Club se přesouvá do online světa! Seznámíš se s partou nových lidí, popovídáš si o svých oblíbených knížkách, amerických autorech a všem ostatním. Stejně jako ty, i my jsme vášniví čtenáři hledající někoho s kým probrat co právě čteme. Přečti si knihu nebo se podívej na film a připoj se k nám na naší online schůzce a užij si diskuzi, atmosféru, sdílej své názory, získej tipy, procvič si angličtinu a mnohem víc!

Kniha: Percy Jackson & the Olympians
Author: Rick Riordan

Podle knihy byl natočen film reřisérem Chrisem Columbusem (podívej se na trailer).

Book Club je v češtině/angličtině.

Nezapomeň, dva jsou více než jeden! Sdílej a doporuč Book Club i svým kamarádům!

Další Book Club bude 11.6.2020, takže si nezapomeň přečíst knihu „The Host“ od Stephenie Meyer.

Vše, co pro online Book Club potřebuješ, je počítač/telefon s internetovým připojením a tiché místo (pokud nemá počítač vestavěný mikrofon a reproduktor, tak i externí mikrofon a reproduktor).

Na akci je nutno se v předstihu zaregistrovat. Registrace se uzavře 30 minut před začátkem akce, tj. v 17:30.

Na základě registrace obdržíš hodinu před začátkem akce na svůj email odkaz.

Book Club začíná v 18:00 hod., ale prosím, přihlaš se již v 17:45, abychom mohli s předstihem vyzkoušet spojení a vyladit detaily. V případě, že něco nebude fungovat, kontaktuj US Point na tel. 702 208 233.

See you!

Daniela Lukavská