Slovo prorektorky k uchazečům o studium

covid-19 Studium Univerzita

Je třeba sledovat konkrétní informace na stránkách fakult, říká prorektorka pro studijní a pedagogickou činnost Blanka Šedivá.
Vážené uchazečky, vážení uchazeči,

velice si vážíme zájmu každého, kdo se i v současné nejisté době rozhodl podat přihlášku ke studiu na naší univerzitě. Všechny fakulty se intenzivně snaží udělat maximum pro to, aby přijímací řízení proběhla řádně a spravedlivě.

Konkrétní termíny podání přihlášek najdete na stránkách jednotlivých fakult
. Je možné, že dojde k dílčím změnám v jednotlivých podmínkách přijímacích řízení, případně některé fakulty dodatečně vyhlásí i druhé kolo přijímacího řízení. MŠMT připravuje úpravu legislativních podmínek přijímacího řízení. Po jejich schválení na ně ZČU a její jednotlivé fakulty budou adekvátně a flexibilně reagovat.

Sledujte tedy konkrétní informace na stránkách fakult. Zároveň budete informování v e-přihlášce a e-mailem, proto směřujte svoji pozornost i na tyto komunikační zdroje.

Přeji Vám všem v této nelehké době hodně sil a těším se, že se v dalším akademickém roce potkáme na půdě Západočeské univerzity.

Blanka Šedivá,
prorektorka pro studijní a pedagogickou činnost ZČU

Kamila Kolářová

15. 04. 2020