Univerzitní vydavatelství zve na Svět knihy Plzeň 2020

Festival Univerzita Veřejnost

Plzeňské DEPO2015 bude 25. a 26. 9. hostit již 3. ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Plzeň 2020. Chybět nebude ani naše univerzitní vydavatelství.

Poslední zářijový víkend tak budete moci v Plzni strávit s knížkami, filmy a vínem. Na své si ale přijdou i odborní návštěvníci, děti a mladí čtenáři nebo fanoušci sci-fi a fantasy.

V připravovaném programu se opět objeví oblíbení domácí autoři a zajímavé výstavy. Řeč však nebude jen o literatuře, ale také o jejím kulturním, společenském a politickém kontextu. Mezinárodní rozměr akce umocňuje jak tradiční účast Polska, Francie či severských zemí, tak nově přibyvší prezentace německy psané literatury, kterou Rakousko, Německo a Švýcarsko připravuje pod společnou hlavičkou Das Buch.

Přípravy programu můžete sledovat na webu akce,

Univerzitní vydavatelství zde plánuje nabízet své tituly s veletržní slevou. Zakoupit si na veletrhu tak budete moci např. oblíbené tituly Tachovská kuchařka receptů, příběhů a vzpomínek od Gabriely Fatkové, Andrey Königsmarkové a Terezy Šlehoferové nebo Dějiny Plzně a Plzeňského kraje od Evy Muškové.

Těšíme se s vámi na viděnou!

Galerie


Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný

02. 09. 2020


Studenty i zaměstnance ZČU provede nestandardním semestrem speciální webová stránka

COVID-19 Studenti Zaměstnanci

Celouniverzitní

17. 09. 2020

Expedice Z101 vyrazí na cestu se záštitou rektora ZČU

Spolupráce Univerzita Veřejnost

Celouniverzitní

24. 08. 2020

Po prázdninách jsou opět připravené kurzy pro zaměstnance

Další vzdělávání Seminář Zaměstnanci

Celouniverzitní

02. 09. 2020