Studenti Sutnarky představují soubor plakátů u příležitosti výročí narození Adolfa Loose

Studenti Veřejnost Výstava

Práce studentů magisterského navazujícího ateliéru Grafický design vznikly pod vedením profesora Rostislava Vaňka a Kristiny Fišerové. Výstava je součástí festivalu DAAD a DAAF 2020 a probíhá díky Českému centru v Bratislavě.
Výstavu si můžete prohlédnout online na YouTube (viz níže), kde vás jí provedou samotní vedoucí ateliéru. Autoři nalezli inspiraci nejen ve stavbách věhlasného architekta Adolfa Loose, jehož projekty najdeme kromě Vídně, Prahy a Paříže i v Plzni. Vycházeli také ze známých esejů a část z nich reflektovala princip prostorového plánu – Raumplanu.

Markéta Svatková

Lenka THOMAYER OPATRNÁ

30. 10. 2020

Tři součásti ZČU byly v rámci mezinárodní evaluace hodnoceny jako excelentní