Studenti Sutnarky představují soubor plakátů u příležitosti výročí narození Adolfa Loose

Students Public Exhibition

Práce studentů magisterského navazujícího ateliéru Grafický design vznikly pod vedením profesora Rostislava Vaňka a Kristiny Fišerové. Výstava je součástí festivalu DAAD a DAAF 2020 a probíhá díky Českému centru v Bratislavě.
Výstavu si můžete prohlédnout online na YouTube (viz níže), kde vás jí provedou samotní vedoucí ateliéru. Autoři nalezli inspiraci nejen ve stavbách věhlasného architekta Adolfa Loose, jehož projekty najdeme kromě Vídně, Prahy a Paříže i v Plzni. Vycházeli také ze známých esejů a část z nich reflektovala princip prostorového plánu – Raumplanu.

Gallery

Markéta Svatková

Ladislav Sutnar Faculty of Art and Design

Lenka THOMAYER OPATRNÁ