Univerzitní společenská událost roku se blíží

Již v pátek 4. března proběhne 25. reprezentační ples univerzity, který slibuje bohatý a zajímavý doprovodný program.

Tak jako každý rok, i v letošním jubilejním roce zaplní Měšťanskou besedu v Plzni akademici, aby si užili slavnostní společenský večer ve znamení tance. K tanci a poslechu zahraje Taneční orchestr Miroslava Novotného, večerem bude provázet moderátor Jan Anderle. Na účastníky plesu čeká na schodech Měšťanské besedy procházka historií ZČU a v předsálí se budou moci obdivovat akrobatickým a tanečním kouskům tanečnic z centra Fitdanceart. Během večera je do přestávek mezi tanečními sériemi připraveno nejedno překvapení, které vyvrcholí půlnočním vystoupením skupiny The Loser(s), představitelů nového cirkusu. Po celou dobu plesu si zájemci budou moci přijít poslechnout do Primátorského salonu líbezné zvuky pianina a houslí v podání Kateřiny Rashikové a Václava Špírala. Lístky na ples jsou ještě stále k prodeji.

02. 03. 2016