ArtCamp 2016 zahájil registrace

Až do 15. května se mohou zájemci hlásit celkem do 35 kurzů dvanáctého ročníku mezinárodní letní školy umění ArtCamp.

Dvanáctý ročník mezinárodní letní školy umění ArtCamp pořádané fakultou designu a umění Ladislava Sutnara proběhne ve dnech 11.-29. července 2016. Široká nabídka kurzů opět nabízí tradiční i moderní výtvarné techniky, přípravné kurzy k talentovým zkouškám a jako vždy láká i na zajímavé umělecké osobnosti. Hostující umělci letos přijedou z USA, Kanady, Japonska, Polska, Slovenska i České republiky.

Během tří červencových týdnů si například můžete vyzkoušet natočit animovaný film, vytvořit storyboard, navrhnout design šperku, obuvi či nábytku, nakreslit figuru v životní velikosti, vymyslet komiks, vytvořit loga i plakáty, nafotit snímky v ateliéru i v terénu, poznat prinicpy arteterapie, porozumět japonské architektuře a mnoho dalšího. Bude pro vás připraven zajímavý doprovodný program a na úspěšné absolventy kurzů čeká Osvědčení o absolvování.

Kurzy jsou vhodné jak pro současné a budoucí studenty uměleckých škol, tak pro širokou veřejnost se zájmem o umění.

Pro kompletní seznam kurzů a jejich termínů klikněte sem.

Další informace k letní škole najdete na www.fdu.zcu.cz/artcamp

Po loňském úspěchu se vrací kurz arteterapie pod vedením prof. Karolaka z Polska

Figurální kresba je ideální přípravou na talentové zkoušky

Vrátí se i Kurt van der Basch a jeho kurz filmového storyboardu