Hejtman ocenil pedagoga ze ZČU Vladimíra Sirotka

U příležitosti Dne učitelů vyznamenal hejtman Plzeňského kraje Václav Šlajs dvacet učitelů z celého kraje. Ocenění získal také proděkan pro studijní činnost pedagogické fakulty Vladimír Sirotek.

Hejtman poděkoval pedagogům za jejich dosavadní práci a společně se svým náměstkem Jiřím Stručkem jim předal děkovný list a pamětní medaili spolu s drobnými dárky. Oceněný Vladimír Sirotek z naší univerzity působí od roku 1989 působí jako odborný asistent na katedře chemie pedagogické fakulty, od loňského roku je také proděkanem pro studijní činnost. Z jeho lektorské činnosti lze uvést například vedení kurzů pro učitele chemie ZŠ a SŠ, dále přednášky a exkurze z chemie pro žáky ZŠ a SŠ, je metodikem a lektorem chemických kempů pro talentované žáky a autorem soutěžních úloh chemické olympiády. Publikuje ve sbornících a časopisech se zaměřením na didaktiku chemie.

30. 03. 2016