Porodní asistentky se sjedou do Plzně

Katedra ošetřovatelství a porodní asistence fakulty zdravotnických studií ve spolupráci se Sdružením porodních asistentek Plzeňského kraje pořádá regionální konferenci.

Konference, která se uskuteční 23. dubna v posluchárně Šafránkova pavilonu v Plzni, se zúčastní porodní asistentky z praxe, neonatologické sestry, gynekologové, studentky porodní asistence, duly nebo zástupci jiných profesí, které s porodními asistentkami spolupracují. Odborný program je naplánován přibližně na čtyři hodiny.

Na programu konference je například přednáška porodníka Vladimíra Korečka s názvem Novinky v perinatologii, přednáška neonatologické sestry M. Ledecké na téma Edukace matek v kojení nebo porodní asistentky E. Nyklesové Analgezie na porodním sále.

Fakulta zdravotnických studií

Lukáš Štich

13.04.16

Reprezentační ples ZČU roztančí Leona Machálková