Festival Prkna Neprkna patřil i letost nejen divadlu a hudbě, ale i tanci

Ve středu 20.4 se uskutečnil již čtvrtý ročník studentského multižánrového festivalu Prkna Neprkna, na kterém účastníci mohli zažít divadlo, hudbu, tanec, akrobacii, výstavy, umělecké workshopy i tančírny pod širým nebem.

V rámci tanečního programu zhlédli diváci například ukázky baletních vystoupení DJKT, taneční workshopy se zkušenými lektory z Tance v Plzni, nebo Dance Centre Petry Parvoničové. Podívat se a zatančit si přišli nejenom studenti ze ZČU, ale i kurzisté z Tance na ZČU či studenti Lékařské fakulty Karlovy univerzity v Plzni.

Více najdete na facebooku Tanec na ZČU.

Studentské organizace

Simona EGRIOVÁ

22.04.16

Studenti i zaměstnanci mají jedinečnou možnost přispět k vylepšení kampusu ZČU na Borech