Přijďte se pobavit a zároveň pomoci pacientům hematologicko-onkologického oddělení

Studenti plzeňské lékařské fakulty pořádají ve středu 4. května 6. ročník dobročinného festivalu MediCamp, jehož veškerý výtěžek poputuje Nadaci pro transplantaci kostní dřeně.

Ve středu 4. května se od 15 do 22 hodin rozezní Ranč Šídlovák open-air festivalem MediCAMP, na kterém kromě vystoupení kapel Ocho Rios, Amores Perros, Třískáč a Rado Rabina čeká na návštěvníky bohatý doprovodný program. Chybět nebude ani tombola a hry pro nejmenší diváky.

Prodej vstupenek již běží, a to až do 29. dubna, bez občerstvení ji pořídíte za 60 korun, s občerstvením za 120 korun. Na místě budou lístky k prodeji za 100 korun.

Více informací najdete na stránkách festivalu.

Kateřina MODRÁ

28.04.16

Španělská Sevilla hostila akademiky z katedry tělesné a sportovní výchovy

01.12.17