Bezplatné online kurzy nabízejí výuku v digitálních dovednostech

Rozsáhlý vzdělávací program s názvem Digitální garáž poskytuje zdarma kurzy na míru pro začátečníky i pokročilejší uživatele internetových nástrojů.

Na online platformě Digitální garáž najdete snadno pochopitelná edukační videa a kvízy, jejichž úroveň a náročnost témat se přizpůsobuje každému účastníkovi. Ti se mohou dozvědět více o tom, jak vytvořit webovou stránku, jak na základy digitálního marketingu či internetový export, dozvědí se o využívání pokročilejších analytických nástrojů nebo optimalizaci webové stránky pro vyhledávače.

Kromě online kurzů se přímo na univerzitě chystá 31. května od 14.30 do 16.30 hodin seminář, na který přijede přednášet expert na digitální dovednosti. Registrace na tento seminář najdete zde.

Kateřina MODRÁ

16.05.16

Lékař práv aneb konference o medicínském právu již za necelý měsíc

Studentské organizace