Vydavatelství ZČU se představí na veletrhu Svět knihy 2016

Největší knižní akce v České republice se koná od 12. do 15. května v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti.

Na knižní veletrh Svět knihy přijíždějí pravidelně vystavovatelé a hosté z více než 30 zemí a regionů celého světa. Čestným hostem 22. ročníku veletrhu budou severské země, které zde představí knižní produkci z Dánska, Finska, Norska, Švédska a Islandu. Připraven je i další bohatý doprovodný program. Více informací o veletrhu naleznete na jeho stránkách.

Vydavatelství ZČU bude na veletrhu vystavovat svou knižní produkci ve společném stánku vysokoškolských nakladatelů. Zájemci si tak budou moci prohlédnout vydané knihy z poslední doby a případně si je zakoupit prostřednictvím e-shopu.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný

12.05.16

Výzkumné centrum RICE se představí na veletrhu AMPER