Právnickou fakultu rozzářil videomapping

Přinášíme fotografie z další akce k oslavám 25. výročí založení univerzity. Videomapping Maják vědění sledovala více než stovka lidí.

Po 21. hodině zahájily fanfáry z balkonu budovy právnické fakulty promítání videomappingu. Kvartet Plzeňský fanfárový soubor, složený z předních hráčů operního orchestru Divadla J. K. Tyla, zahrál naživo během večera ještě několikrát, převážně starou anglickou hudbu. Po zdigitalizovaném úvodním slovu rektora Miroslava Holečka se na fasádě budovy rozjel příběh 4. průmyslové revoluce.

Kateřina MODRÁ

12.05.16

Chytré ochranné pomůcky z RICE zvýší bezpečnost práce

Fakulta elektrotechnická