Univerzita tančí se slevou

Západočeská univerzita slaví narozeniny a Sutnarka připravila pro její studenty a zaměstnace dárek - letní kurz tance s velkou slevou.

Týdenní letní soustředění zaměřené na principy současného tance mohou studenti a zaměstnanci ZČU absolvovat jen za 950 Kč. Pod vedením tanečnice Kateřiny Bednářové budete zkoumat pohybové možnosti svého těla při hledání a objevování různých způsobů vyjádření prostřednictvím tance a pohybu. Budete improvizovat, budete se hýbat, budete se bavit. A budete překvapeni, co všechno vaše tělo dokáže.

Kurz proběhne v termínu 25.-29. července a hlásit se můžete do 15. června (nebo do naplnění kapacity) přes elektronický formulář (v sekci Registrace a do poznámky napište heslo ZČU).

Kompletní nabídku kurzů letní školy ArtCamp 2016 najdete zde v sekci Přehled kurzů. Termín pro přihlášení do volných míst v ostatních kurzech letní školy byl prodloužen do 31. května 2016.

Lenka KODÝTKOVÁ

17.05.16

Letní školy zahájí koncert pod širým nebem

Ústav jazykové přípravy