V červnu se uskuteční unikátní seminář o otevřeném a online vzdělávání v Evropě

Projektový manažer European Association of Distance Teaching Universities (EADTU) Darco Jansen přijede 23. června přednášet na Západočeskou univerzitu.

Seminář "Open, Online and Flexible Education in Europe: Trends, Projects and Best Practices" se uskuteční ve čtvrtek 23. června od 9 do 12.30 hodin v místnosti UV115 v budově Univerzitní 22. Přednáška je určena všem zájemcům z řad akademických pracovníků i studentů ZČU, kteří na ní mohou najít velmi dobrou inspiraci zahraničními příklady dobré praxe v oblasti otevřeného vzdělávání. Účast na semináři je zdarma, registrace běží až do 15. června.  Spolu s podrobným programem ji najdete na stránkách ústavu celoživotního vzdělávání.

Kateřina MODRÁ

08.06.16

Dnes na ZČU startují dvě největší letní školy

09.07.18