Fakulta pořádá mezinárodní konferenci o tištěné elektronice a chytrých textiliích

Katedra technologií a měření elektrotechnické fakulty pořádá v těchto dnech konferenci, které se účastní 120 hostů ze 14 zemí světa.

Konference International Spring Seminar on Electronics Technology – ISSE 2016, jež probíhá od 18. do 22. května v plzeňském Parkhotelu, je zaměřena na témata spojená s technologií elektroniky, mikroelektroniky, nanoelektroniky a elektronických součástek. Poprvé ve své historii se koná v Plzni a tématem letošního 39. ročníku je právě tištěná elektronika a chytré textilie. 

Mezi řečníky je například Craig Hillman z americké společnosti DfR Solution, který bude hovořit o nositelné elektronice, nebo Markus Strecker z Tejimo, jenž je světově uznávaným odborníkem v oblasti smart textilií. Mimo jiné založil úspěšnou společnost Textronics, zabývající se výrobou chytrých textilií, kterou od něj před několika lety koupila společnost Addidas. O 3D tištěné elektronice bude mít přednášku Martin Hedges ze společnosti Neotech AMT, který přiblíží revoluční technologii Aerosol Jet. Tématu tištěné elektroniky se bude rovněž věnovat Danick Briand z prestižní univerzity Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne (EPFL).Galerie


Fakulta elektrotechnická

Kateřina MODRÁ

20.05.16


Bavorsko-český kongres malých a středních podniků proběhne poprvé v Čechách. Hostí jej ZČU


NTIS - Nové technologie pro informační společnost

83

11.04.18


Studenti a akademici opět poměří síly při Běhu s rektorem


Celouniverzitní

336

11.04.18


Akademie ČT se zaměří na fake news


Celouniverzitní

28

10.04.18