Fakulta pořádá mezinárodní konferenci o tištěné elektronice a chytrých textiliích

Katedra technologií a měření elektrotechnické fakulty pořádá v těchto dnech konferenci, které se účastní 120 hostů ze 14 zemí světa.

Konference International Spring Seminar on Electronics Technology – ISSE 2016, jež probíhá od 18. do 22. května v plzeňském Parkhotelu, je zaměřena na témata spojená s technologií elektroniky, mikroelektroniky, nanoelektroniky a elektronických součástek. Poprvé ve své historii se koná v Plzni a tématem letošního 39. ročníku je právě tištěná elektronika a chytré textilie. 

Mezi řečníky je například Craig Hillman z americké společnosti DfR Solution, který bude hovořit o nositelné elektronice, nebo Markus Strecker z Tejimo, jenž je světově uznávaným odborníkem v oblasti smart textilií. Mimo jiné založil úspěšnou společnost Textronics, zabývající se výrobou chytrých textilií, kterou od něj před několika lety koupila společnost Addidas. O 3D tištěné elektronice bude mít přednášku Martin Hedges ze společnosti Neotech AMT, který přiblíží revoluční technologii Aerosol Jet. Tématu tištěné elektroniky se bude rovněž věnovat Danick Briand z prestižní univerzity Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne (EPFL).Galerie


Fakulta elektrotechnická

Kateřina MODRÁ

20.05.16


Karel Šimka z právnické fakulty se stal Právníkem roku 2017


Fakulta právnická

27

12.02.18


Výstava Afrika snů a skutečností po 70 letech dorazila do Káhiry


Celouniverzitní

82

05.02.18


Desítky nejmladších studentů se těší na promoci


Fakulta pedagogická

265

02.02.18