Interdisciplinární konference doktorandů se zaměří na robotické myšlení

Špičkoví odborníci z celé republiky se sjedou na konferenci, aby představili témata související se strategií digitálního vzdělávání a iniciativou Průmysl 4.0.

Ve dnech 2. – 3. 6. se v rámci Interdisciplinární studentské vědecké konference doktorandů pedagogické fakulty bude diskutovat o nových směrech v didaktice informatiky a také o aktuálních otázkách Strategie digitálního vzdělávání 2020. Učitelé i studenti se budou také zabývat výzkumem v oblasti informatického myšlení, virtuální reality a otevřou téma práce s dotykovým zařízením ve výuce.

První den konference se uskuteční v inspirativním prostředí Centra robotiky v Cukrovarské ulici, druhý den, věnovaný převážně  metodologii výzkumu, proběhne na pedagogické fakultě.

Účast je pro studenty a učitele po registraci zdarma. Přihlášky a program jsou ke stažení na stránkách konference.

Kateřina MODRÁ

26.05.16

Ruské centrum vysílá studenty na Světový festival mládeže a studentstva

Ústav jazykové přípravy