Proděkan Jiří Bezděk získal cenu na skladatelské soutěži

Bezděkovu 1. houslovou sonátu nazvanou Jak pokulháváme za svými ideály ocenil zaslouženým potleskem i Dvořákův vnuk Antonín Dvořák III.

Proděkan Jiří Bezděk převzal cenu v rámci slavnostního koncertu, který se uskutečnil 24. května v příbramské Galerii Františka Drtikola, kde také v podání bratrů Kosových zazněla Bezděkova oceněná sonáta. Skladatelská soutěž se konala v rámci 48. ročníku Hudebního festivalu Antonína Dvořáka. Letošní ročník byl pojmenován podle emotivního dueta z Dvořákova Jakobína My cizinou jsme bloudili.

Kateřina MODRÁ

30.05.16

Nové uzávěry silničních tunelů z Fakulty elektrotechnické zajistí větší bezpečnost řidičů

Fakulta elektrotechnická