Získejte kontakty a vědomosti. Bavorsko-český den pro firmy zve i zástupce univerzit

18 Říjen

18. října

Stadthallen Deggendorf, Edlmairstraße 2 D-94469, Deggendorf

Konference Přednáška Spolupráce

Západočeská univerzita v Plzni je partnerem Bavorsko-českého dne pro firmy, prezentovat se na této významné akci pro přeshraniční a mezioborová propojení mohou i jednotlivé fakulty ZČU. Stačí se přihlásit do 4. října.

Vstup: Volný po předchozí registraci
Určeno pro: zástupce fakult
Kontakt: Ing. Jaroslava Pongratz
Více informací na https://tschechien.ahk.de/cz/terminy/terminy-detail/5-bavorsko-cesky-den-pro-firmy

Již pátý Bavorsko-český den pro firmy se koná 18. října v Deggendorfu. Prezentovat se na něm mohou firmy, organizace, ale i vysoké školy. Letošními tématy jsou přeshraniční investování, využití moderních finančních nástrojů nebo úspěšné vedení společnosti. Bavorsko-český den pro firmy je etablovanou platformou pro přeshraniční a mezioborová propojení a nové kooperace, z níž vzešlo již mnoho úspěšných obchodních vztahů. Kromě další podpory obchodní spolupráce budou letos představeny finanční nástroje pro podnikové investice a individuální strategie financování. Ty jsou na obou stranách hranice v některých případech odlišné. Referenti poskytnou ucelený přehled a vysvětlí, čemu je třeba věnovat zvláštní pozornost.

Využijte jedinečnou příležitost poznat obchodní partnery, prezentovat se a dozvědět se něco nového. Účast na akci je bezplatná, stačí se přihlásit do 4. října jako prezentující, jako host do 14. října, a to na emailovou adresu manažerky kontaktních sítí Bavorsko – Čechy Ing. Jaroslavy Pongratz.

Michaela Svobodová

18. 10. 2022