Filozofická a právnická knihovna se dočasně přestěhuje

Z důvodu nevyhovující statiky budovy se Filozofická a právnická knihovna během léta přestěhuje do budovy v Jungmannově ulici.

Filozofická a právnická knihovna bude od 22. srpna sídlit v Jungmannově ulici 3. Knihovnu naleznete ve 4. nadpodlaží, kde bude zajišťovat standardní knihovnické služby. Po předpokládaném skončení rekonstrukce v prosinci 2016 se nastěhuje zpět do původních prostor.

Až do 8. července zůstává Filozofická a právnická knihovna v sadech Pětatřicátníků 16 a otevřena bude ve standardní otevírací době.

Pomozte knihovně se stěhováním tím, že si před létem vypůjčíte co nejvíce knih! Děkujeme.

Aktuality kolem stěhování a novinky o dění v knihovně můžete sledovat na facebooku knihovny.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný

13.06.16

Tepelský klášter zdobí malby od studentů Sutnarky