Sportovci vyrážejí reprezentovat univerzitu na České akademické hry

Letošního 15. ročníku se z naší univerzity zúčastní 147 sportovců, aby se utkali se studenty ostatních vysokých škol ve třinácti sportovních disciplínách.

České akademické hry startují již tuto neděli 26. června a mladí sportovci budou bojovat o tituly až do pátku 1. července. Letošním hostitelem se stala Univerzita Pardubice, sportovci z celých Čech se utkají ve 22 disciplínách na 15 sportovištích. Pardubice tak přivítají celkem 2500 sportovců z 50 vysokých a vyšších odborných škol. Západočeská univerzita se představí v těchto disciplínách: florbal, plavání, atletika, volejbal, frisbee, orientační běh, squash, basketbal, házená, sportovní lezení, karate, badminton a beach volejbal.

Reprezentantům naší univerzity držíme palce! Průběžné výsledky a úspěchy můžete sledovat na facebooku KTS.

Kateřina MODRÁ

24.06.16

Ministerstvo představuje projekt NTC

Nové technologie - Výzkumné centrum