Podpora inovací a Evropská unie: Možnosti rozvoje malých a středních podniků

28 Listopad

28. listopadu, 17:00

Fakulta filozofická, Sedláčkova 38

Studující Veřejnost Zaměstnanci

Kulatý stůl má za cíl přiblížit, jaké možnosti mají malé a střední podniky pro získání podpory EU pro svůj rozvoj.

Vstup: volný po předchozí registraci
Určeno pro: studenty, zaměstnance, veřejnost

Evropská unie ve svých strategiích dlouhodobě zdůrazňuje podporu malých a středních podniků a jejich rozvoje jako jednu z významných priorit v procesu přeměny evropské ekonomiky na znalostní a „zelenou“.

Katedra politologie a mezinárodních vztahů Fakulty filozofické zve proto na kulatý stůl, který bude věnován právě tomuto tématu.

Pokud se zajímáte o možnosti podpory, uvažujete o založení nového podniku, nebo dokonce plánujete inovace v už existující firmě, nabídne vám kulatý stůl řadu podnětů a užitečných informací.

Na kulatém stolu zazní mimo jiné:

informace o grantových schématech využitelných malými a středními podniky a

informace o podpoře investic ze strany Evropské unie (InvestEU)

Bude se také diskutovat o praktické využitelnosti nástrojů, příležitostech a limitech.

Na akci vystoupí:

Vladimír Bílek, Policy officer pro vztahy s EIB, Generální ředitelství pro hospodářské a finanční záležitosti, Evropská komise

Michaela Vlková, kontaktní osoba pro oblasti Evropská rada pro inovace, Evropské inovační ekosystémy a Doprava, Národní informační centrum pro Evropský výzkum, Technologické centrum AV ČR.

V případě zájmu se prosím registrujte na tomto odkazu

Fakulta filozofická

Šárka Stará