Špička ledovce tradičně představuje to nejlepší z absolventských prací

V Galerii Ladislava Sutnara se letos objeví nebývalý počet vynikajících bakalářských a diplomových prací.

Na výstavě nazvané Špička ledovce čekají na návštěvníky díla napříč všemi uměleckými obory, která pro svou jedinečnost, výtvarné, řemeslné a myšlenkové zpracování dosahují té nejvyšší úrovně umělecké kvality. To ale zdaleka není vše, čím je letošní výstava výjimečná. Fakulta se totiž tradičně zapojuje do celouniverzitní akce Dny vědy a techniky, které letos proběhnou 9. a 10. září. V těchto dnech bude mimořádně v galerii k vidění prezentace ateliéru multimédií, který si zvolil práci jako téma Neomaping a další technologie ve výtvarném umění. Přijďte se podívat, jak se Špička ledovce protne se Dny vědy a techniky!

Vernisáž výstavy se koná ve středu 17. srpna od 18 hodin, expozice je ke zhlédnutí až do 17. září.

Kateřina Martínková

10.08.16

23. plzeňský business kotel bude patřit copywritingu

Fakulta ekonomická