Špička ledovce tradičně představuje to nejlepší z absolventských prací

V Galerii Ladislava Sutnara se letos objeví nebývalý počet vynikajících bakalářských a diplomových prací.

Na výstavě nazvané Špička ledovce čekají na návštěvníky díla napříč všemi uměleckými obory, která pro svou jedinečnost, výtvarné, řemeslné a myšlenkové zpracování dosahují té nejvyšší úrovně umělecké kvality. To ale zdaleka není vše, čím je letošní výstava výjimečná. Fakulta se totiž tradičně zapojuje do celouniverzitní akce Dny vědy a techniky, které letos proběhnou 9. a 10. září. V těchto dnech bude mimořádně v galerii k vidění prezentace ateliéru multimédií, který si zvolil práci jako téma Neomaping a další technologie ve výtvarném umění. Přijďte se podívat, jak se Špička ledovce protne se Dny vědy a techniky!

Vernisáž výstavy se koná ve středu 17. srpna od 18 hodin, expozice je ke zhlédnutí až do 17. září.

Kateřina Martínková

10.08.16

V Plzni se koná konference Energetické stroje a zařízení, termomechanika a mechanika tekutin

Fakulta strojní