Studenti i zaměstnanci mohou zahájit divadelní sezonu se zvýhodněným vstupným

Po předložení JIS karty zakoupí vstupenky na představení Divadla J. K. Tyla s výraznou slevou.

Vstupenky na vybraná představení za zvýhodněnou cenu  lze pořídit s předstihem v denních a večerních pokladnách DJKT po předložení studentského průkazu - na jeden studentský průkaz je možné zakoupit jednu vstupenku.

Kromě toho je možné čerpat slevu 50 % na dvě vstupenky 30 minut před každým představením:

Na každé nevyprodané představení mají možnost studenti využít půl hodiny před začátkem slevu 50 % z ceny vstupného, a to po předložení platného studentského průkazu. Na jeden studentský průkaz je možné zakoupit maximálně dvě vstupenky.

Na tyto reprízy zakoupí v místech předprodeje také zaměstnanci ZČU po předložení JIS karty vstupenku s 50% slevou z původní ceny.

Přehled zvýhodněných vstupenek a další informace naleznete na stránkách divadla.

Kateřina MODRÁ

01.09.16

Univerzita třetího věku má další úspěšné absolventy

28.06.17