Tanec na ZČU je zpět

Další neformální kurz společenských, latinsko-amerických a social dance tanců, kde se můžete naučit salsu, rumbu, chachu, bachatu, ale i waltz, valčík či foxtrot formou social dance, se vrací i v letošním zimním semestru.

Během kurzu se účastníci naučí vést a následovat, základy tanečních figur, tančení v páru a hlavně se seznámí s novými tanci. Doprovázet je budou Pavlo Sherin a Simona Egri. V letošním semestru se nově kurz prodlužuje o dva týdny, na tanečníky tak čeká 12 lekcí po 1,5 hodině. Kurzy startují 4. října a končí 13. prosince. Tančit se bude v plzeňské Papírně.

Kurzy budou probíhat následovně:

Úterý od 18.00–19.30 začátečníci I.

Úterý od 19.30–21.00 začátečníci II.

Čtvrtek od 20.00–21.30 mírně pokročilí

Kurzovné je ve výši 900 Kč za osobu, studenti, kteří mají zapsaný předmět  „KTS/KS“, platí jen 600 korun. Na kurz se lze hlásit jednotlivě, v páru nebo skupinově.

Více informací a přihlášky na mailu:pavlo.sherin@tanecvplzni.cz

Informace k jednotlivým kurzům najdete ve facebookových událostech: Úvodní workshop Merengue, kurz Začátečníci I., kurz Začátečníci II., kurz Pokročilí , informace o social dance zde.

Studentské organizace

Simona Egri

12.09.16

Sutnarka zve na přednášky o umění ve veřejném prostoru