ZČU se představila na mezinárodním veletrhu v Liverpoolu

Organizátoři letošního ročníku EAIE se při volbě tématu nechali inspirovat slavnou písní liverpoolského rodáka Johna Lennona a rozhodli se pro idealisticky pojaté heslo „Imagine…“. Zvolený leitmotiv celé akce tak nepřímo vybízel k otevřené diskuzi nad úlohou a posláním vysokoškolského vzdělávání v dnešním globalizovaném světě.

Čtyřdenní nabitý program konference a veletrhu (13. – 16. 9.) nabízel nepřeberné množství zasedání, seminářů a jiných informačních setkání.

Letos se na stánku představil rekordní počet sedmnácti českých vysokých škol: Angloamerická vysoká škola, Česká zemědělská univerzita v Praze, České vysoké učení technické v Praze, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Masarykova univerzita, Mendelova univerzita v Brně, Ostravská univerzita, Slezská univerzita v Opavě, Technická univerzita v Liberci, Univerzita Hradec Králové, Univerzita Karlova, Univerzita Palackého v Olomouci, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Vysoká škola ekonomická v Praze, Vysoké učení technické v Brně a Západočeská univerzita v Plzni.

Zástupci českých škol měli zároveň možnost zúčastnit se jedné z nabízených Campus tour, v případě ZČU se jednalo o prohlídku Manchester Metropolitan University, která je naším dlouholetým partnerem.

Více informací ke konferenci a veletrhu naleznete na stránkách EAIE a v kanceláři ZV UI112.

Galerie


ACC Liverpool

Korea University Sejong Campus - jednání o novém partnerství

Manchester Metropolitan University - kampus

Manchester Metropolitan University - kampus

Manchester Metropolitan University - aula "Brooks"

Manchester Metropolitan University - Fakulta strojního inženýrství

Manchester Metropolitan University - Studentská unie

Zahraniční vztahy

Jana Ovsjanniková, Maryna Charlamova

20.09.16


Aplikace Ventusky zpřesnila předpovědi počasí pro Evropu


Celouniverzitní

117

15.11.17


ELSA Plzeň vzala své členy na prohlídku borské věznice


Studentské organizace

34

10.11.17


17. listopad v odrazu dvou diktatur


Celouniverzitní

154

13.11.17