Na kávu s JISkou

CrossCafe ZČU přichází v novém semestru s nabídkou desetiprocentní slevy pro studenty a zaměstnance.

Poskytne ji všem, kteří při nákupu předloží JIS kartu. Slevu lze kombinovat s výhodami CrossCard a platí pro veškerou nabídku kavárny. Za výhodnější cenu si tedy po celý následující půlrok můžete užít kávu, dortíky, polévky i další dobroty. CrossCafe ZČU najdete v areálu na Borech v budově Univerzitní 22.

JIS kartu můžete využít i v další kavárně v borském kampusu, a to v univerzitní knihovně. Pokud dostanete cestou z oběda chuť na kávu či něco sladkého a nemáte zrovna u sebe peněženku, stačí přiložit JISku ke čtečce - kavárnu provozuje přímo menza, a proto zde funguje stejný systém jako při vydávání jídel. A navíc spojíte příjemné s užitečným - jelikož "knihovnická" kavárna se nachází téměř na konci kampusu, uděláte si zároveň malou procházku a díky tomu pak můžete mlsat bez obav ;-)

Kamila Kolářová

20.09.16

Pedagogická fakulta pořádá konferenci o inkluzivním vzdělávání