Ekonomická fakulta pořádá konferenci Trendy v podnikání

Již 5. ročník mezinárodní vědecké konference se uskuteční ve dnech 10.-11. listopadu v areálu Plzeňského Prazdroje.

Příspěvky z konference budou zařazeny do sborníku a nejlepší vybrané příspěvky budou otištěny v časopisu Trendy v podnikání, který je indexován v databázi ERIH+. Hlavními cíli konference jsou prezentace výsledků vědecké a odborné činnosti účastníků, setkání a diskuse akademických pracovníků, doktorandů a odborníků z praxe, navázání kontaktů pro spolupráci ve výzkumné a publikační činnosti a pro spolupráci s praxí. Konference je členěna do pěti sekcí:

1. Aktuální trendy v oblasti financí a účetnictví

2. Marketing management v 21. století

3. Kvantitativní metody v podnikatelském a investičním rozhodování

4. Management a marketing měst a regionů

5. Příklady dobré praxe interdisciplinární spolupráce a podpory podnikavosti.

Konference se uskuteční v prostorách pivovaru Plzeňský Prazdroj a jsou zváni jak akademičtí pracovníci a zástupci odborné praxe, tak i široká veřejnost.

Nad akcí převzal záštitu děkan fakulty ekonomické Miroslav Plevný.

Fakulta ekonomická

Barbara Trojanowská