Astrid Winter přijede přednášet na filozofickou fakultu

Astrid Winter vystoupí v pondělí 10. října s přednáškou na  téma "Kannibalen, Tätowierte und Kunsthandwerker. Diskursive Gewalt und architektonische Praxis am Beispiel von Adolf Loos".

Katedra germanistiky a slavistiky Fakulty filozofické ZČU v tomto semestru opět pořádá cyklus přednášek zahraničních hostů, který je tentokrát organizován s podporou programu Evropská územní spolupráce Česká republika-Svobodný stát Bavorsko 2014-2020/Europäische territoriale Zusammenarbeit Freistaat Bayern-Tschechische Republik 2014-2020.

Prvním vystoupením bude přednáška Astrid Winter z Technické univerzity v Drážďanech. Přednáška v německém jazyce se koná od 16:40 v místnosti SP 319 v budově FF v Sedláčkově ulici 15. Všichni zájemci o dané téma i o německý jazyk jsou srdečně zváni.

Fakulta filozofická

Helena Horová

03.10.16

Studenti ZČU spolupracují s americkou televizí. Zasloužili se i o několik vylepšení